کاغذ دیواری آبرنگی : کاغذ دیواری با گل های آب رنگی بنفش در زمینه ی سفید و یاسی رنگ.
به علت آرامشی که با نگاه به این کاغذ دیواری به بیننده القا میشود؛ از این کاغذ دیواری بهتراست در اتاق خواب که محیطی برای جذب آرامش است استفاده گرد.

کاغذ دیواری خردلی :
کاغذ دیواری خردلی با پس زمینه ی کرم و نقش و نگار گل دار. گل های آبرنگی با رنگ های خردلی و قهوه ای روشن روی یک پس زمینه ی ساده به رنگ سفید و کرم طرح زده شده اند.
کاغذ دیواری خردلی با گل های آبرنگی مناسب اجرا در اتاق خواب می باشد.
کاغذ دیواری آبرنگی امروزه طرفداران زیادی دارد. یکی از دلایل محبوبیت طرح آب رنگی انرژی خاص و کلاسیک بودن آن می باشد.

کاغذ دیواری گلدار آب رنگی.
گلهای آب رنگی این کاغذ دیواری ارغوانی بوده و تضادش با پس زمینه ی طوسی و سفید آن نمای زیبایی را ایجاد می کند. گلهای آبرنگی‌ روی پس‌ زمینه ی طوسی و سفید ابر و باد شکلی دیده می شوند.
ازآنجایی که طرح آب رنگی به دلیل خاصیت آب رنگ تناژ های متفاوتی را از یک رنگ به مانشان میدهد؛ بنابراین میتوان گل های این طرح را صورتی هم تصور کنیم. این باعث میشود هنگام ست کردن کاغذ دیواری با سایر اشیا دست بازتر و ذهن باز تر و دید بهتری داشته باشیم!

کاغذ دیواری با پس زمینه ی طوسی و گل های خردلی آبرنگی.
طرح آب رنگی این روزها یکی از پرطرفدار ترین و شیک ترین کارهای کاغذ دیواری می باشد. این کاغذ دیواری گلدار که که گلهای آب رنگی زرد و یا گل های آبرنگی نارنجی و خردلی را در دل خود یعنی پس زمینه ی طوسی رنگ جا داده است؛ از زیبا ترین طرح های آلبوم لیسبون رویال محسوب میشود که مناسب برای ست کردن با سایر اشیای محیط با رنگ های طوسی و زرد و نارنجی می باشد.

کاغذ دیواری آبرنگی
با گل های آب رنگی سبز پررنگ و سبز کمرنگ. پس زمینه ی آب رنگی این طرح باعث شده این کاغذدیواری حس سردی و سرما را به بیننده القا کند.
اگر تمایل دارید محیط منزل و یا اتاق خواب و محل کارتان خنک و با حس تازگی و طبیعت باشد بهتر است از این کاغذدیواری گل دار آب رنگی استفاده کنید.

کاغذ دیواری آبرنگی
با گل های آب رنگی آبی روشن و نارنجی.
رنگهای این کاغذ دیواری‌ تلفیقی از دو رنگ آبی و نارنجی می باشد و همین باعث میشود منزل یا محیط کار و اتاق خوابتان هم احساس گرما و هم سرما را به شما منتقل کند.

کاغذ دیواری گلدار آبرنگی سبز.
مناسب برای منزل و اتاق خواب ودیوار پشت تلوزیون‌.

کاغذ دیواری آبرنگی گل گلی یا گلدار با گل های آبرنگی سرخابی و قرمز.
طرح کاغذ دیواری آبرنگی این روزها طرفداران زیادی دارد. اگر تمایل دارید اتاق خواب شاد و زیبا و خاصی داشته باشید از کاغذ دیواری های آبرنگی استفاده کنید.

کاغذ دیواری آب رنگی و گلدار با گل های قهوه ای و کبود در پس زمینه ی ابر و باد شکل قهوه ای کمرنگ و سفید.
زیبایی کاغذ دیواری آبرنگی این طرح را برای اجرا در اتاق مناسب کرده است

کاغذ دیواری آبرنگی طرح گلدار با گل های آبرنگی طوسی و خاکستری.
کاغذ دیواری طرح آبرنگ مناسب برای اتاق خواب و سالن پذیرایی می باشد.

کاغذ دیواری گلدار آبرنگی با گلهای سفید و طوسی در پس زمینه ی خاکستری رنگ.
کاغذ دیواری آبرنگی همانطور که از اسمش پیداست شبیه نقاشی های آبرنگی می باشد. طرح کاغذ دیواری آبرنگی برای کسانی که تمایل دارند همیشه خاص و مورد توجه باشند مناسب است.

کاغذ دیواری آبرنگی

کاغذ دیواری آبرنگی امروزه از جمله طرح های بسیار پرطرفدار است که طرحهای روی آن شبیه به نقاشی های کشیده شده با آبرنگ می باشد. گل های آبرنگی بیشترین طرح های مورد استفاده در طرح های آبرنگی می باشند. کاغذ دیواری های با طرح های آبرنگی برای اتاق خواب بیشترین کاربرد را دارند. کاغذ دیواری های با طرح آبرنگ جزو طرح های شاد بوده و محیطی بسیار فانتزی ایجاد می کند. کاغذ دیواری آبرنگی بجز گل گاهی شامل طرح هایی می باشد که شبیه به نقاشی های طرح های سبک کوبیسم می باشد. طرح کاغذ دیواری آبرنگی با رنگهای در هم در طراحی مدرن نیز استفاده بسیار زیادی دارند. این کاغذ دیواری ها شبیه به نقاشی سبک مدرن دارای طرفداران خاص خود می باشد.

ویژگیهای کاغذ دیواری آبرنگی (قسمت اول)

افرادی که نگاه هنری دارند و ذائقه هنری آنها بالاست در صورتی که علاقه دارند هم به اتاق به وسیله کاغذ دیواری نما و زیبایی دهند و هم ذائقه هنری آنها و حس زیبایی شناسیشان تقویت شود می توانند از کاغذ دیواری آبرنگی استفاده نمایند. ترکیبات مختلف رنگ و آمیختگی رنگها بر هم با تحریک سیستم عصبی می تواند قدرت منطق  و تفکر شما را بالا ببرد. معمولاً کسانی که از کاغذ دیواریهای طرح آبرنگ با خطوط پیچیده در هم استفاده می کنند با خیره شدن به آن به تفکر عمیق فرو می روند. انواعی از کاغذ دیواری آبرنگی طرح گل نیز وجود دارد که علاوه بر ویژگیهای قبلی که گفته شد این کاغذ دیواریها حس طراوت و شادابی را نیز القاء می کنند.

استفاده از کاغذ دیواری آبرنگی در دکوراسیون مدرن

کاغذ دیواری آبرنگی گزینه مناسبی برای اتاق ها و یا فضاهای با دکوراسیون مدرن است. یکی از بهترین هارمونی هایی که می تواند در دکوراسیون مدرن برای بخش پذیرایی یا اتاق نشیمن تدارک دید ، استفاده از دکوراسیون مدرن به رنگ سفید است. می توان کف و دیوارها را سفید کرد و یک دیوار را کاغذ دیواری آبرنگی کار کرد. جلوه بی نظیری ایجاد می کند. همچنین لوازم می توانند ساده و هماهنگ با سبک مدرن دکوراسیون مدرن باشند. مثلاً یک مبل راحتی به رنگ فسفری یا زرد در این مکان می تواند جلوه ای بسیار عالی را به دکوراسیون شما بدهد. استفاده از کاغذ دیواری آبرنگی نقش مهمی را در یونیک کردن فضای شما در طرح های مدرن خواهد داشت. همچنین کاغذ دیواری آبرنگی نمایی شبیه به کاغذ دیواری سه بعدی دارد.