کاغذ دیواری طرح سنگ

کاغذ دیواری طرح سنگ از جمله طرح هایی هست که در طراحی دکوراسیون داخلی منازل از آن استفاده می شود. این طرح ها که تقلیدی از سنگ های طبیعی هستند بسیار پرطرفدار بوده و در طراحی های متنوع عرضه می شوند. کاغذ دیواری طرح سنگ آنتیک یکی از این موارد است.

انواع کاغذ دیواری طرح سنگ

کاغذ دیواری طرح سنگ بصورت صخره و یا بخشهایی از کوه ها می تواند برای یک یا چند دیوار در محیط شما استفاده شوند. بسیاری از رستوران و یا فروشگاه ها از کاغذ دیواری های طرح سنگ استفاده می کنند. معمولاٌ استفاده از کاغذ دیواری های طرح سنگ سبب ایجاد یک فضای سرد می شود. برای کسانی که از این انواع کاغذ دیواری استفاده می کنند توصیه می شود که قبل از اقدام به خرید به این نکته توجه داشته باشند که این طرح ها می تواند یک محیط سرد و بی روح ایجاد کند که برای منزل خیلی مناسب نباشد. ولی به هر حال طبیعت زیبایی های خاص خود را دارد و می تواند با مشاوره یک دیزاینر ماهر کاغذ دیواری طرح سنگ را در ترکیب با دیگر طرح های کاغذ دیواری بکار برد.

کاربرد های کاغذ دیواری طرح سنگ

کاغذ دیواری طرح سنگ را می توان در فروشگاهها بکار برد مثل فروشگاه های لباس ، فروشگاه طلا فروشی و غیره

یکی دیگر از کاربردهای کاغذ دیواری طرح سنگ در کافی شاپ ها می باشد. کاغذ دیواری طرح سنگ در کافی شاپ ها یا رستورنها فضا را بسیار نزدیک به طبیعت می کند و حس سر زندگی ایجاد می کند.

کابرد دیگر کاغذ دیواری طرح سنگ در لابی خانه هاست.