کاغذ دیواری طرح چوب

کاغذ دیواری طرح چوب نیز از دیگر انواع کاغذ دیواری است که همانطور که نامش پیداست دیوارها شبیه به دیوارهای چوبی می شوند. طرح چوب از دیر باز جزو طرح های پر طرفدار محسوب می شده و برای انسان چشم نواز بوده است . از دید تکاملی انسان اولین خانه های خود را با چوب می ساخته و بنابراین سازگاری خوبی با این طرح داشته است. بنابراین در دنیای امروز نیز انسان طرح دیوار شبیه چوب را دوست دارد. کاغذ دیواری های با طرح چوب می تواند در کافی شاپ ها و یا بخشی از خانه بشه شکل کلبه استفاده شود. کاغذ دیواری با طرح چوب امروزه تنوع بالایی پیدا کرده و حتی کاغذ دیواری هایی با طرح لمینت هم ساخته شده اند. استفاده از کاغذ دیواری با طرح چوب می تواند به محیط گرما بخشیده و فضای بسیار یونیکی ایجاد نماید. برخی از فروشگاه و یا برخی از غرفه ها که از میزهای چوبی و دکوراسیون چوبی استفاده می کنند به دلیل راحتی و ارزانی این نوع کاغذ دیواری نسبت به چوب از این کاغذ ها استفاده می کنند

کاغذ دیواری طرح چوب :

کاغذ دیواری طرح چوب یکی از انواع طرح های گوناگون کاغذ دیواری ها می باشد.
صنعت کاغذ دیواری با پیشرفت چشم گیری مواجه شده است. در گذشته کاغذ دیواری ها تنها با طرح های محدود و کاغذ هایی با جنس نامرغوب تولید و عرضه میشد که مضرات استفاده از اونها رفته رفته ذهنیت مصرف کنندگان را بهم ریخت. کاغذ های دیواری در گذشته انقدری بی کیفیت بود که رطوبت را به خود جذب میکرد و همین باعث میشد طولی نکشد تا تبدیل شود به لانه ی مناسبی برای حشرات !
اما چه کسی باور میکرد این صنعت روزی آنقدری پیشرفت بکند که نه تنها در کیفیت رقیبان خود از جمله رنگ های روغن و بلکا و … را بگیرد، بلکه از نظر طرح و مدل هم همتایی نداشته باشد. امروزه کاغذ دیواری هایی طراحی و تولید شده اند با عنوان کاغذ دیواری طرح چوب.
این کاغذ های دیواری مثل یک پوشش چوبی در رنگ های متفاوتی عرضه میشوند.
کاغذ دیوای طرح چوب مزیت هایی نسبت به خود چوب دارد. کاغذ دیواری طرح چوب دقیقاً گیرایی و جذابیت چوب واقعی را دارد با این برتری که برعکس چوب، قابل شست و شو خواهد بود. کاغذ دیواری طرح چوب با کیفیت عالی کاغذ و طرح های کاملاً طبیعی و رنگ بندی متنوع در شرکت های معتبر ما موجود میباشد.
کاغذ دیواری طرح چوب برای محیط هایی مناسب است که تم کلاسیک و تیره دارند.
مثلاً اگر دکوراسیون کافه ی شما دکوراسیونی مشابه یک کلبه ی چوبی زیبا دارد، اگر با میز و صندلی های چوبی و وسایل چوبی مزین شده است، چه بهتر که دیوارهای کافه ی دنج خود را با کاغذ دیواری طرح چوب بپوشانید!
همچنین کاغذ دیواری با طرح چوب برای محیط هایی نظیر اداره جات خاص و منازلی که خواهان تمی در سبک کلاسیک هستند مناسب میباشد.

کاغذ دیواری ها انواع متفاوتی دارند. یکی از طرح های جالب کاغذ دیواری کاغذ دیواری طرح چوب و کاغذ دیواری طرح سنگ است. کاغذ دیواری طرح چوب ام دی افی که دراین عکس میبینید؛ منتخب از آلبوم لیسبون رویال می باشد. خطوط عمودی تیره و روشن قهوه ای و میشی این کاغذ دیواری باعث شده است که طرح پیش رو مشابه چوب و ام دی اف باشد.