کاغذ دیواری قابل شستشو

کاغذ دیواریهای قابل شستشو دسته ای از کاغذ دیواریها هستند که از پوشش وینیل یا پی وی سی در آنها استفاده شده است. بنابراین آب بروی آنها اثر نداشته و قابل شستشو هستند. کاغذ دیواری های قابل شستشو مناسب برای مکانهایی هستند که با آب بیشتر سروکار دارند. بعنوان مثال در آشپزخانه می توان از آنها استفاده نمود. از آنجایی که کاغذ دیواریهای قابل شستشو از موادی ساخته شده اند که با محیط زیست سازگاری ندارد و در محیط تجزیه نمی شود، بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی کمتر از آنها استفاده می کنند. در این کشورهای از کاغذهایی با الیاف طبیعی توصیه می شود. به هر حال  کاغذ دیواریهای قابل شستشو طرفداران خود را دارد و آن هم بخاطر قابلیت تمیز شدنشان. کاغذ دیواریهای قابل شستشو از نظر این توانایی دارای چند دسته می شود. قابلیت شستشوی کم ، قابلیت شستشوی متوسط و قابلیت شستشوی زیاد. در پشت کالیته های کاغذ دیواری با علامت های خاصی این موضوع مشخص شده است.

ویژگی کاغذ دیواری قابل شستشو

یک ویژگی بسیار مهم کاغذ دیواری قابل شستشو از نامش پیداست. این خصوصیت سبب می شود در صورت آلوده شدن با جوهر، دود، گرد و خاک می توان آنها را با دستمال مرطوب تمیز کرد. قابلیت شستشوی این کاغذ دیواریها دارای درجه بندی است . انواعی که قابلیت شستشو بالا دارند در تماس مستقیم با آب نیز مشکلی پیدا نمی کنند.

معایب کاغذ دیواری قابل شستشو

از آنجایی که جنس کاغذ دیواری قابل شستشو از مواد پلاستیکی نظیر وینیل و پی وی سی است، جز مواد ناسازگار با طبیعت محسوب شده و در چرخه زیستی قابلیت تجزیه ندارند. بنابراین تاحد امکان استفاده از آنها توصیه نمی شود.

قیمت کاغذ دیواری قابل شستشو

کاغذ دیواری قابل شستشو همچون دیگر انواع کاغذ دیواری دارای قیمت های متغیر هستند. در شهر کاغذ دیواری از قیمت هر رل ۳۰ هزار تومان تا قیمت های ۵۰۰ هزار تومن از این نوع کاغذ دیواری موجود می باشد. شما می توانید با انتخاب کاغذ مورد پسندتان و تماس با شرکت از قیمت های روزانه با خبر شوید.