کاغذ دیواری قهوه ای

توجه توجه

تا باز شدن كامل عكس ها صبور باشيد. كيفيت و تعداد عكس ها بالاست

کاغذ دیواری قهوه ای

تقریبا میتوان گفت محدودیت رنگ بندی در کاغذ دیواری های جدید  وجود ندارد. مثلا اگر کاغذ دیواری قهوه ای را برای اجرا درنظر داریم؛ میتوانیم این اطمینان را به شما بدهیم که طیف نسبتا کاملی از توناژ های قهوه ای رنگ در اختیارتان قرار میدهیم. کاغذ دیواری قهوه ای پر استفاده ترین کاغذ دیواری به لحاظ رنگ می باشد. این موضوع چند دلیل می تواند داشته باشد. یکی اینکه رنگ قهوه ای رنگی گرم بوده و با طبع ایرانیان از نظر فرهنگی همخوانی دارد و دلیل دیگر هارمونی آسان آن با دیگر رنگهای هم خانواده است که تنوع خوبی دارند. کاغذ دیواری قهوه ای را می توان با رنگهای کرمی، کرم شکلاتی، شکلاتی، زرد ، قهوه ای سوخته و تیره ست کرد. همچنین با رنگهای خنثی نظیر سفید و طوسی هم هارمونی و یا تضاد خوبی ایجاد می کند. از آنجا که بیشتر لوازم منزل و لوازم دکوری از رنگ قهوه ای بیشتر استفاده می کنند، بنابراین برای ایجاد هارمونی بین وسایل خانه کاغذ دیواری قهوه ای کاربرد زیادی پیدا کرده است.

خصوصیات کاغذ دیواری قهوه ای

کاغذ دیواری قهوه ای بیشتر برای طراحی های گرم مورد استفاده قرار میگیرد. اگر تمایل دارید محیط منزل یا اداره ی شما محیطی گرم و کلاسیک به نظر بیاید؛ ترجیحاً میتوانید از طیف رنگهای نسکافه ای، قهوه ای تیره که میتواند درجه ای از نارنجی و فندوقی را شامل شود.
ویا کاغذ دیواری قهوه ای روشن، که بسته به سلیقه و دلخواه شماست. کاغذ دیواری قهوه ای همچنین ایجاد حس آرامش و دلگرمی می کند. کاغذ دیواری قهوه ای همچنین القاء کننده حس امنیت می باشد. به دلیل نیست که پر استفاده ترین رنگ بین تمام انواع تم رنگی کاغذ دیواری ، کاغذ دیواری قهوه ای می باشد.

نقش کاغذ دیواری قهوه ای در دکوراسیون ایرانی

در دیزاین و دکوراسیون منزل ایرانی استفاده از تم های قهوه ای و کرم بسیار مرسوم است. این تم رنگی گرم معمولاً سبب ایجاد یک محیط آرام و دلنشین و لاکچری خواهد بود. کاغذ دیواری قهوه ای نقش بسیار بسزایی در دکوراسیون داخلی ایرانیان داشته و با رنگهای سفید و کرم همخوانی دارد. انواع کاغذ دیواری قهوه ای بصورت ساده ، طرح دار و کاغذ دیواری قهوه ای لاکچری در سایت ما موجود است. از طرح های ما دیدن فرمایید.