کاغذ دیواری چوبی

کاغذ دیواری طرح چوب :

کاغذ دیواری طرح چوب یکی از انواع طرح های گوناگون کاغذ دیواری ها می باشد.
صنعت کاغذ دیواری با پیشرفت چشم گیری مواجه شده است. در گذشته کاغذ دیواری ها تنها با طرح های محدود و کاغذ هایی با جنس نامرغوب تولید و عرضه میشد که مضرات استفاده از اونها رفته رفته ذهنیت مصرف کنندگان را بهم ریخت. کاغذ های دیواری در گذشته انقدری بی کیفیت بود که رطوبت را به خود جذب میکرد و همین باعث میشد طولی نکشد تا تبدیل شود به لانه ی مناسبی برای حشرات !
اما چه کسی باور میکرد این صنعت روزی آنقدری پیشرفت بکند که نه تنها در کیفیت رقیبان خود از جمله رنگ های روغن و بلکا و … را بگیرد، بلکه از نظر طرح و مدل هم همتایی نداشته باشد. امروزه کاغذ دیواری هایی طراحی و تولید شده اند با عنوان کاغذ دیواری طرح چوب.
این کاغذ های دیواری مثل یک پوشش چوبی در رنگ های متفاوتی عرضه میشوند.
کاغذ دیوای طرح چوب مزیت هایی نسبت به خود چوب دارد. کاغذ دیواری طرح چوب دقیقاً گیرایی و جذابیت چوب واقعی را دارد با این برتری که برعکس چوب، قابل شست و شو خواهد بود. کاغذ دیواری طرح چوب با کیفیت عالی کاغذ و طرح های کاملاً طبیعی و رنگ بندی متنوع در شرکت های معتبر ما موجود میباشد.
کاغذ دیواری طرح چوب برای محیط هایی مناسب است که تم کلاسیک و تیره دارند.
مثلاً اگر دکوراسیون کافه ی شما دکوراسیونی مشابه یک کلبه ی چوبی زیبا دارد، اگر با میز و صندلی های چوبی و وسایل چوبی مزین شده است، چه بهتر که دیوارهای کافه ی دنج خود را با کاغذ دیواری طرح چوب بپوشانید!
همچنین کاغذ دیواری با طرح چوب برای محیط هایی نظیر اداره جات خاص و منازلی که خواهان تمی در سبک کلاسیک هستند مناسب میباشد.