انتخاب بر اساس طرح

انواع طرح های کاغذ دیواری :

انواع طرح های کاغذ دیواری عبارتند از طرح های گدار یا به اصطلاح کاغذ دیواری گل گلی، کاغذ دیواری طرح هندسی، کاغذ دیواری خال خالی و کاغذ دیواری گل داماسک و حتی کاغذ دیواری طرح پوست حیوانات!
به طور کلی انواع طرح های کاغذ دیواری آن قدری زیاد و نامحدود هستند که قابل شمارش و ذکر در یک مطلب نخواهند بود.
انواع طرح های کاغذ دیواری خودشان زیر گروه های زیادی دارند.
مثلا کاغذ دیواری گلدار خود به چند رده بندی خاص تقسیم میشود.
مثلا کاغذ دیواری گل آب رنگی، کاغذ دیواری گل داماسک ، کاغذ دیواری گل انگلیسی و …
همچنین
انواع طرح های کاغذ دیواری آن قدری زیاد هستند که شاید نتوانید یک کلکسیون کامل و یک جا را در یک مغازه ی کاغذ دیواری یا فروشگاه کاغذ دیواری مشاهده کنید.
ولی بهتر است بدانید
انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را در شرکت شهر کاغذ دیواری شاهد خواهید بود.

انواع مدل های کاغذدیواری :

انواع مدل های کاغذ دیواری و طرح های متنوع کاغذ دیواری در شرکت شهر کاغذ دیواری موجود می باشد.
شرکت شهر کاغذ دیواری با ارائه ی انواع مدل های کاغذ دیواری در خدمت تمام مردم ایران خواهد بود.
میتوانید انواع مدل های کاغذ دیواری را هم در شو روم شرکت شهر کاغذ دیواری و هم از طریق کانال تلگرام و صفحات مجازی مثل اینستاگرام شرکت شهرکاغذ دیواری مشاهده بفرمایید.

کاغذ دیواری طرح چرم
کاغذ دیواری طرح چرم طرحی از کاغذ دیواری است برای آن دسته از افرادی که به شدت علافه مند به چرم هستند و علاقه مند هستند که ازآن در دیزاین خود استفاده کنند.
کاغذ دیواری پلنگی
کاغذ دیواری طرح پلنگی و در کل طرح های هر یک از حیوانات به سبب طرح و سبک خاص خود طرفداران خاص خود را در سر تا سر دنیا برای خود دارا می باشد .
کاغذ دیواری شیک
کاغذ دیواری شیک را سلیقه شما را تعیین می کند اما آنچه که شهر کاغذ دیواری به شما پیشنهاد می دهد آلبوم کاغذ دیواری ورسای ، آلبوم کاغذ دیواری ورساچه ،و... است.
کاغذ دیواری طرح طوطی
کاغذ دیواری طرح طوطی یکی اززیبا ترین طرح ها در حوزه طرحی از پرندگان و طبیعت است. افرادی که به شدت به این پرنده سخنگوعلافه مندهستندازاین طرح استقبال می کنند.
کاغذ دیواری کهکشانی
کاغذ دیواری طرح کهکشان برای پسران جوان و نوجوان و در کل مناسب برای افرادی است که به نحوی به نحوم و ستاره شناسی علاقه مند هستند.
کاغذ دیواری طرح فوتبالیست ها
کاغذ دیواری فوتبالیست ها به سبب خاطراتی که کودکان شما با کاراکترها دارند می تواند انتخاب خوبی برای اتاق خواب کودک دلبند شما باشد.
کاغذ دیواری طرح مینیون ها
کاغذ دیواری مینیون ها به سبب شخصیت بانمک ودوست داشتنی که از خود در ذهن کودکان شما ثبت کرده اند جزآن دسته ازشخصیت های محبوب برای دیزاین اتاق کودکان می باشند.
کاغذ دیواری طرح روزنامه ای
کاغذ دیواری روزنامه ای به سبب سبک و طرح فوق العاده خاص خود بیشتر مورد سلیقه پسران جوان و مکان های اداری همچون نشریات قرار می گیرد .
کاغذ دیواری نقشه جهان
کاغذ دیواری نقشه جهان مناسب برای دفاتر گردشگری و آژانس های مسافرتی و کودکان و نوجوانان علاقمند به حوزه جغرافیا و کسانی که رشته آن ها متناسب با زمین شناسی .
کاغذ دیواری طرح پوست
کاغذ دیواری طرح پوست
کاغذ دیواری طرح پوست حیوانات ، کاغذ دیواری طرح پوست ببر و کاغذ دیواری طرح پلنگ و.. موجو در شهر کاغذ دیواری انواع کاغذ دیواری پوستری و سه بعدی.
کاغذ دیواری خال خالی
کاغذ دیواری خال خالی با توجه به طرح آن که از دایره های کوچک تشکیل شده است دارای سبک اسپرتی است و بیشتر برای اتاق خواب نوجوانان و جوانان می تواند مناسب باشد.