آلبوم بوهمین ساخت کشور آلمان دارای سبک های مختلف برای مکانهای مختلف است. از جمله سبک کلاسیک ، مدرن و اسپرت

خريد پوستر ديواری ارزان

خريد پوستر ديواری ارزان، در طرح ها و رنگبندی های بینظیر مناسب برای فضاهای مستاجری که نیاز به تغییر مجدد فضا وجود دارد در جهت دیزاین و دکوراسیون.

خريد پوستر ديواری کوچک

خريد پوستر ديواری کوچک با طرح های متنوع در رنگبندی بینظیر مناسب جهت پوشش دهی انواع فضاهای اداری، تجاری و مسکونی در ابعاد کوچک.

انواع پوستر سه بعدی ديواری

انواع پوستر سه بعدی ديواری با تنوعی از متریال کاغذ خام در جنس ها و ویژگی های متفاوت ارائه شده در طرح ها و رنگبندی های بینظیر.

جديدترين پوستر سه بعدی

جديدترين پوستر سه بعدی در طرح ها و رنگبندی های متنوع متناسب برای انواع فضاهای مسکونی، تجاری و اداری موجب جلوه گری و درخشش میشود.

پوستر سه بعدی فرشته

پوستر سه بعدی فرشته یکی از جذاب ترین کاغذ دیواری ها برای فضاهای کلاسیک و مینیمال محسوب میشود که میتواند زیبایی را همچون فضاهای رومی به ارمغان آورد.

عکس پوستر گل

عکس پوستر گل میتواند یکی از المان های موثر در دکوراسیون داخلی برای فضاهای مسکونی، اداری و تجاری محسوب و موجب درخشش بیش از بیش آن شود.

پوستر گل برجسته

پوستر گل برجسته، یکی از جذاب ترین طرح ها برای کاغذ دیواری محسوب میشود که قابل استفاده برای سالن های پذیرایی و پشت میز تلوزیون میباشد.

پوستر ديواری کومار

پوستر ديواری کومار در طرح ها و رنگبندی های متنوع قابل استفاده در فضاهای اداری، تجاری و مسکونی است که میتواند جلوه گری زیادی را برای محیط به ارمغان آورد.

پوستر ديواری هنری

پوستر ديواری هنری یکی از جذاب ترین المان ها برای فضاهای تجاری و مسکونی با سبک و سیاق هنری است که میتواند جلوه گری ویژه ای را برای محیط به ارمغان آورد.