جزییات جاکفشی

شاید در ذهنتان این مورد شکل گرفته باشد که المانی چون جاکفشی، ارتباط خیلی مستقیمی همانند کاغذ دیواری با دکوراسیون نداشته باشد، اما بهتر است در این راستا به موارد زیر توجه کنید:
جاکفشی معمولا اولین وسیله ای است که در دید افراد قرار دارد و از طرفی به سبب آپارتمانی شدن سبک زندگی و توجه به زیبایی فضا؛ چه این وسیله مطابق با قوانین آپارتمان مذکور، بیرون از واحد قرار گیرد و چه داخل توجه به ظاهر و زیبایی آن از اهمیت بالایی برخوردار است.
اهمیت دادن تم رنگی این وسیله با سایر تناژ رنگی بکار رفته در فضای اطراف و تناسب میان آن ها، در نظر گرفتن تعداد افراد خانواده و اختصاص یافتن جاکفشی هماهنگ با نفرات خانواده معمولا از نکات حائز اهمیت در این زمینه میباشد.
این روزها تغییراتی در ظاهر جاکفشی ها ایجاد شده و عوامل متعددی در این انر دخیل شده، به عنوان توجه بیشتر زیبایی فضای اطراف؛ استفاده بهینه از وسایل به سبب کوچک تر شدن فضاها و…
به عنوان مثال استفاده از آینه بر روی جاکفشی و تغییر شکل این وسیله و استفاده به عنوان کنسول و آینه در کنار ماهیتی که خود این وسیله دارد.

مدل جاکفشی

معمولا دسته بندی کلی مدل های جاکفشی به شکل زیر هستند:

  • مدل داشبردی:

این مدل از جا کفشی برای فضاهای کوچک با متراژ پایین میتواند انتخاب مناسبی باشد.

  • مدل جا کفشی جالباسی:

همان طور که از نامش پیداست این مدل فضایی برای نگهداری کفش و آویختن لباس هاست.

  • مدل کنسولی:

مدلی از جاکفشی است که دیرباز قابل استفاده بوده و برای فضاهای آپارتمانی گزینه مناسبی است.

  • مدل جا کفشی دیواری:

اگر فضای شما دارای عرض کمی است و از طرفی تعداد افراد خانواده و به تبع آن تعداد کفش های استفاده شده کم باشد این مدل یکی از بهترین پیشنهادهاست.

  • مدل جا کفشی ایستاده:

با پیش زمینه ای که از نام این مدل در ذهن شکل میگیرد این نوع از محصول ارتفاع بیشتری به نسبت عرض آن داراست و بیشتر مناسب برای فضاهای پر رفت و آمد و شلوغ است.

  • مدل آینه دار:

این مدل از جاکفشی هم از نامش مشخص هست که بر روی جاکفشی آینه ای قرار میگیرد که افراد به هنگام خرج از منزل از آراستگی خود اطمینان داشته باشند.

قیمت جاکفشی

معمولا در کنار انتخاب یک محصول با مشخصات مناسب دیگر پارامتری که ذهن افراد را به خود درگیر میکند، مساله قیمت محصول است.
به طور کل المان های موثر در قیمت جا کفشی:

  • جنس و متریال:

به عنوان مثال اگر جنس محصول از چوب باشد، هزینه آن بسیار متفاوت تر از جا کفشی فلزی است.

  • ابعاد:

کاملا واضح است که هزینه محصولی با ابعاد بیشتر خیلی بالاتر از ابعاد کمتر است.

  • مدل:

نوع مدل جا کفشی هم میتواند روی این المان تاثیر گذار باشد، مثلا مدل جا کفشی آینه دار، نیکمت دار، جالباسی‌ با مدل ساده آن خیلی متفاوت است.

جاکفشی لاکچری

معمولا جنس بدنه جاکفشی های لاکچری از ام دی اف و چوب تهیه میشود. مدل های این گونه از جاکفشی ها معمولا دیواری به شکل کمد، کشویی همراه با ویترین های تزیینی، ترکیبی با آینه و کنسول و جالباسی، ترکیبی با جالباسی، ترکیبی با آینه، ترکیبی با لوازم دکوری، ترکیبی با صندلی و جالباسی و یا بدون آن و…
پر طرفدارترین ترکیب رنگ های بکار رفته در این محصول از طیف رنگی متنوع تناژ قهوه ای تا کرم و سفید تشکیل شده است.
حتما برای داشتن بهترین انتخاب به رنگبندی قالب دکوراسیون، وسعت فضای در نظر گرفته شده برای آن دقت نمایید.