خبر

فرصت استثنایی برای کسانی که می خواهند سرمایه گذاری در کار دکوراسیون داشته باشند :

شرکت آرین آرایه (صاحت برند شهر کاغذ دیواری ) در تمام شهرهای ایران فرانشایز واگذار می کند (نوعی نمایندگی انحصاری)
شرکت آرین آرایه و برند شهر کاغذ دیواری یکی از نامهای شناخته شده در زمینه دکوراسیون داخلی می باشد که از سراسر ایران دارای حجم زیادی تقاضا می باشد.
با گرفتن حق امتیاز نمایندگی انحصاری در شهر خود تمامی کسانی که نیازمند محصولات شهر کاغذ دیواری هستند، تنها به شما مراجعه می کنند. (یعنی شما نیازی به تبلیغ ندارید) .

برخی از شرایط حق نمایندگی

– داشتن یک واحد آپارتمان اداری حداقل 100 متر (سند می بایست اداری باشد که بتوان تابلو نصب کرد) یا بصورت مالکیت و یا اجاره نامه حداقل 2 ساله
– بودجه لازم جهت نصب دکوراسیون استاندارد برند.
– بودجه لازم جهت تهیه کالیته های دکوراسیون
– بودجه لازم جهت پرداخت حق امتیاز به مدت 10 سال
– نداشتن سابقه کیفری و یا سوء شهرت در شهر مربوطه
– دیگر موارد توافقنامه در جلسه حضوری توضیح داده خواهد شد.
– داشتن سابقه کار دکوراسیون امتیاز محسوب می شود ( این مورد چندان ضروری نیست)
– برای توضیحات بیشترمی توانید با شماره تلفن های  ۰۲۱۶۵۸۱۲۲۱۴  –  ۰۲۱۶۵۸۱۲۳۵۰ از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر تماس حاصل فرمایید.
– بدیهیست اولویت با کسانی است که سریعتر اقدام می کنند.

فرانشایز چیست؟

فرانشیز یک شبکه ارتباطی بین کسب و کارهای مستقل کوچک می باشد که به هر یک از این کسب و کار های کوچک اجازه می دهد که تحت یک نام تجاری مشترک و یک هویت فعالیت کنند و همگی از یک متد موفق (که قبلا آزمایش شده) و بازاریابی مشترک استفاده کنند. در عمل فرانشیز دقیقا یک استراتژی کسب و کار است برای جذب و نگهداری مشتری، نه بیشتر نه کمتر! یک سیستم بازاریابی است که هدف آن ایجاد یک تصویر درباره محصولات و یا خدمات یک شرکت در ذهن مشتری می باشد، در حقیقت یک روش است برای تعریف محصولات و یا خدمات به طوری که نیاز های مشتری را ارضا کند.
از این پس کسب و کارهای کوچکی که تحت شبکه ارتباطی فرانشیز با یکدیگر و مشترکا به فعالیت خواهند پرداخت را “کسب و کارهای تحت پوشش” می نامیم و شرکتی را که وظیفه آن برقراری این شبکه و ارائه متد های موفق از قبل آزمایش شده به کسب و کار های تحت پوشش می باشد، “هماهنگ کننده” می نامیم.

مزایای فرانشیز

۱-امنیت: برای کسب و کارهای تحت پوشش، فرانشیز نوعی کاهش ریسک و امنیت را به همراه دارد.شما آزادی ای را که به عنوان صاحب یک کسب و کار مستقل دارید، کنار می گذارید تا تبدیل به یک جزء از یک گروه شوید که به همراه یکدیگر یک کسب و کار را پیش می برید، و دیگر نیازی نیست که خودتان نگران روش های موثر برای کسب و کار خود باشید چرا که یک سیستم از قبل مطالعه شده و آزمایش شده از سوی هماهنگ کننده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
۲-سیستم اثبات شده: مواردی که یک هماهنگ کننده برای انجام کسب و کار تعیین می کند: یک روش (سیستم عامل) برای انجام کسب و کار، یک نام تجاری که در نظر مشتری ارزش داشته باشد و یک پشتیبانی اولیه و پشتیبانی مستمر میباشد که در نتیجه دیگر نیازی نیست که شما چرخ را مجددا اختراع کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید . بلکه از نتایج تحقیقات از قبل انجام شده ی هماهنگ کننده استفاده خواهید کرد.
۳-نتایج قابل پیش بینی: یک سیستم فرانشیز الف)قدرت خرید گروهی برای از بین بردن هرینه های عملیاتی ب) پیشرفت سریع تر به علت برنامه ی بازاریابی از پیش آزمایش شده پ)نتایج قابل پیش بینی (وابسته به اینکه تا چه حد پای بند سیستم عامل بوده اید) را مژده می دهد.
۴-بازار یابی: وقتی کسب و کار شما از حالت مستقل خارج شد و به صورت جزئی از مجموعه بزرگتری در آمد هزینه های بازاریابی میان کسب و کارهای تحت پوشش تقسیم خواهد شد و همین تعدد شعبات خود نوعی بازاریابی بوده و در نتیجه کسب و کار شما در ذهن مشتری جای خود را باز خواهد کرد.