کاغذ دیواری قرمز

کاغذ دیواری قرمز

رنگ قرمز نماد دوستی و عشق وشادی می باشد . معمولا افرادی که این رنگ را می پسندند که دارای انرژی فوق العاده زیاد هستند .کاغذ دیواری با این تم رنگ بیشترین استفاده را در محیط هایی مانند رستوران ها و فست فود ها که به دنبال فضایی گرم می باشند مورد استفاده قرار می گیرد .
تعدیل کننده این رنگ گرم رنگی به مانند سفید است که می تواند جذابیت این رنگ را دوچندان کند .
کاغذ دیواری قرمز رنگی گرم،پرحرارت و انرژی است. قرمز نماد خون، عشق، جرأت، جسارت، جنگ و … است. انتخاب این رنگ نشانه ای از قدرت است.

استفاده از کاغذ دیواری قرمز، یا کاغذ دیواری قرمز ترکیبی که میتواند شامل کاغذ دیواری قرمز مشکی ، کاغذ دیواری قرمزسفید در محیط هایی مثل اتاق ریاست انتخابی هوشمندانه و بسیار مناسب است.

[ چت آنلاین = جهت مشاوره آنلاین کلیک کنید.]

تمـاس با مشـاوران

14 22 81 65 – 021

کاغذ دیواری عنابی

اگر شما هم جزو آن دسته از کسانی هستید که روی طیف رنگ ها دقت و حساسیت بالایی دارد و گاهاً شاید مورد اعتراض اطرافیان قرار بگیرید که رنگ های یک خانواده تفاوت چندانی با سایر اعضا ندارد؛ باید بگوییم ما شما را درک میکنیم!
شاید مدتی است که به دنبال رنگ دلخواه خود هستید و آن را هیچ جایی پیدا نمیکنید! شاید از شنیدن این جمله که قهوه ای همان عنابی است خسته شده اید!
برای توضیح این رنگ باید بگوییم عنابی رنگ سرخیست که رگه های کبودی در آن دیده میشود. عنابی رنگ درخشانی است اما قهوه ای رنگی مات و ساده است.
عنابی رنگی پیچیده و گویاست. یعنی با دیدن رنگ عنابی ناخوداگاه ذهنمان برای کشف رنگهای نهفته در این رنگ فعال خواهد شد.
استفاده از کاغذ دیواری عنابی برای محیط هایی مناسب است که کمبود گرما دارد.

کاغذ دیواری جگری

از جمله رنگ های زیبا برای کاغذ دیواری، رنگ جگری و یا در اصطلاح جیگری است. رنگ جگری را جزوی از گروه قرمز میدانند. قرمزی که بی نهایت تیره و سرخ است. رنگ جگری رنگی است که در عین شاد بودن و انرژی و گرمایش، رنگی نسبتاً سنگین محسوب میشود. یعنی آن حالت زنندگی و تندی قرمز را ندارد . بنابراین در استفاده از کاغذ دیواری جگری دست باز تری داریم تا کاغذ دیواری قرمز. این کاغذ دیواری در طرح ها و رنگ های متفاوتی در آلبوم ها موجود است. گاهی اوقات کاغذ دیواری جگری به تنهایی انتخاب خوبی نخواهد بود. بهتر است این رنگ را با رنگی مثل کِرِم یا سفید شیری ترکیب کنیم. طلایی هم رنگ ترکیبی مناسبی برای این کاغذ دیواری جگری خواهد بود.

کاغذ دیواری یاقوتی

کاغذ دیواری یاقوتی همان کاغذ دیواری قرمز با تم و توناژ متفاوت می باشد.
بنابر این کاغذ دیواری یاقوتی ویژگی های مشترک روان شناختی با کاغذ دیواری قرمز دارد.

در مطالب گذشته راجع به کاغذ دیواری قرمز گفته بودیم این رنگ نشانه ی عشق و عطش است.

رنگ قرمز نمادی از پیروزی و قدرت است. پس میتوانیم کاغذ دیواری یاقوتی یا دانه اناری را برای محیط هایی استفاده کنیم که دلمان میخواهد قدرت و صلابتمان را نشان دهیم.
کاغذ دیواری یاقوتی میتواند با رنگ های طلایی و یا نقره ای ست زیبا و خیره کننده ای ایجاد کند.

کاغذ دیواری یاقوتی در طرح های متفاوت و متنوعی در آلبوم های شهرکاغذ دیواری موجود می باشد.
یاقوتی کمی از قرمز تیره تر است و حالت سرخ و کبود دارد. اگر سنگ یاقوت را دیده باشید درک زیبایی این رنگ برایتان ساده تر خواهد بود.

کاغذ دیواری آلبالویی

کاغذ دیواری آلبالویی را نباید با کاغذ دیواری قرمز اشتباه گرفت. با این حال نمیتوان ویژگی های مشترک روانشناختی این دورنگ را نادیده گرفت.

کاغذ دیواری آلبالویی هم میتواند طرح دار باشد و هم ساده.

کاغذ دیواری آلبالویی را نباید با کاغذ دیواری قرمز اشتباه گرفت. با این حال نمیتوان ویژگی های مشترک روانشناختی این دورنگ را نادیده گرفت.

کاغذ دیواری آلبالویی هم میتواند طرح دار باشد و هم ساده.

منظورمان از طرحدار بودن کاغذ دیواری، این است که این کاغذ دیواری میتواند دارای گل های آلبالویی با پس زمینه ای به رنگ دیگر و یا برعکس، زمینه ای آلبالویی با گلهای متفاوت باشد. این طرح ها تنها شامل گل نمیشود.

بلکه ممکن است پس زمینه ی کاغذ دیواری آلبالویی خطوط و تیره و روشنی با همان رنگ باشد.

کاغذ دیواری آلبالویی را میتوان از خانواده ی کاغذ دیواری قرمز و یا رنگ قرمز دانست.

کاغذ دیواری زعفرانی

کاغذ دیواری زعفرانی را میتوان از دسته ی کاغذ دیواری های زرد و طلایی دانست.
کاغذ دیواری زعفرانی همچنین از دسته ی رنگهای گرم و نسبتاً شاد می باشد.
کاغذ دیواری زرد برای محیط هایی مناسب است که نیاز به ایجاد یک تحول اساسی دارد.
رنگ‌زیبای زعفرانی با نور خورشید جلوه ی بسیار دلپذیری دارد.

بنابراین شاید اگر کاغذ دیواری زرد را دراتاقی که نورگیری مناسبی دارد نصب کنیم؛ زیبایی اتاق دوچندان میشود. علاوه براین میتوان این رنگ زیبا و روشن را در محیطی که نور خوب و مناسبی ندارد استفاده کنیم تا ازنظر تاریکی و کم نوری هم دچار مشکل نشویم.
کاغذ دیواری زعفرانی به علت شباهتش به رنگ زرد و لیمویی میتواند ویژگی های مشترک این دو رنگ را از نظر روانشناسی داشته باشد.

اگر دیده باشید؛ رنگ زعفران ممکن است گاهی سرخ تر به نظر برسد و گاهی زرد باشد.

کاغذ دیواری سرخابی

سرخابی تشکیل شده از قرمز و آبی است . این رنگ جز آن دسته از رنگ هایی است  که شادی و سرزندگی را به روحیه فرد تزریق می کند . وقتی می خواهید از این رنگ در دکوراسیون داخلی منزل یا محیط کار خود استفاده کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که بیش از حد استفاد ه کردن از این رنگ باعث می شود که ویژگی های مثبتی که این رنگ در خود دارد از بین برود . بهترین مکمل های این رنگ رنگ هایی خنثی مثل سفید و خاکستری است .اگر به دنبال کاغذ دیواری با این تم رنگ هستید پیشنهاد می شود این رنگ را در اتاق خواب همره با رنگ سفید استفاده کنید که جذابیت زیادی را برای شما به همراه آورد .

Call Now Button