مبلمان کلاسیک

مهمترین المانی که در انتخاب مبلمان بخصوص کلاسیک باید به آن توجه داشته باشید، متراژ و فضای شماست.
مبلمان های کلاسیک به سبب طراحی منحصر بفرد خود که عموما از چوب با منبت کاری های بزرگ در نظر گرفته شده معممولا فضای بیشتری را به خود اختصاص میدهد از این رو پیشنهاد ما به شما آن است که اگر خواهان این سبک از مبل ها هستید سعی کنید تا در فضاهای بزرگ با متراژ بالا از آن ها استفاده نمایید تا هم فضای شما بسته و کوچک تر از آن که هست نشان داده نشود و هم جلوه این سبک از مبلمان به خوبی نمایش داده شود.
در این گونه فضاها بهتر است برای نشیمن از مبلمان های مدرن و برای پذیرایی از مبل های کلاسیک استفاده نمایید.
اینکه عنوان میکنیم در استفاده از اینچنین مبلمان هایی بهتر است از فضاهایی با متراژ بالا استفاده نمایید، لزوما اجباری در آن وجود ندارد اگر شما فضایی با متراژ پایین دارید و علاقه مند به استفاده از این گونه مبل ها دارید پیشنهاد ما به شما به اینصورت است که منبت کاری های این مبل را ظریف تر و رنگ پارچه را از طیف رنگ های خنثی همچون کرم ، استخونی و… انتخاب نمایید تا به باز تر نشان دادن فضا کمک داشته باشد.

چیدمان را هم سعی نمایید کمی بسته تر در نظر داشته باشید.

نمونه مبل های کلاسیک

مبلمان مدرن

مبلمان مدرن در همه جای دنیا به سبب طراحی منحصربفرد خود بیشترین طرفداران را به خود اختصاص داده است.

اینگونه مبلمان برای تمامی فضاها با متراژ های بالا و پایین بهترین گزینه محسوب می شود. نکته قابل توجه آن است که اگر در متراژ های پایین انتخاب شما اینگونه سبکی از مبلمان است بهتر است یکی از حالات زیر انتحاب نمایید تا به بازتر و بزرگ تر نشان دادن فضای شما کمک نماید :

  • استفاده از طرح های ال مانند
  • کاناپه تک به همراه هر نشیمن خاصی که مورد پسند شما واقع می شود اعم از پاف، صندلی تک و….
  • نیم ست
  • ست کامل یا ناقص از مبلمان جمع و جور با دسته های ظریف و یا حذف شده

از دیگر مواردی که در انتخاب اینگونه مبلمان از اهمیت ویژه برخوردار است و یکی از دلایل اصلی انتخاب به حساب می آید بافت آن هاست که باید سعی شود راحتی را در خود بخوبی حفظ نماید. البته هماهنگی این محصول با پوشش دیوارها چون کاغذ دیواری نیز از اهمیت خاصی برخوردار است.

نمونه مبل های مدرن

Call Now Button