کابینت به رنگ سفید

کابینت سفید برای آشپزخانه طرفداران زیادی در کل جهان دارد. این رنگ به دلیل خنثی بودن می تواند در کنار سایر رنگ ها در فضای مد نظر شما استفاده شود. همچنین این نوع از کابینت ها برای آشپزخانه های کوچک به علت ایجاد نور زیاد، بیشتر مناسب است. کابینت سفید همواره طبق سبک و مد روز باقی است و رنگ سفید می تواند یک واکنش عاطفی مثبت ایجاد نماید. رنگ کابینت سفید پر فروش تر و پر طرفدار تر از سایر رنگ ها می باشد و به شما این فرصت را می دهند تا برای دیوارهای بین کابینت ها رنگ های متفاوتی را استفاده کنید. همه رنگ ها زمانی عالی به نظر می رسند که با رنگ سفید و یا بقیه رنگ ها یعنی خاکستری، بژ یا سیاه ست شوند. رنگ سفید رنگ چشمگیری است و علاوه بر آن جذاب نیز می باشد.

ویژگی کابینت رنگ سفید

کابینت دارای رنگ و طرح های بسیار متنوعی است که یکی از بهترین این رنگ ها کابینت رنگ سفید است چرا که رنگ سفید ویژگی ای هایی دارد که آن را از بقیه رنگ ها بالاتر قرار میدهد به طور مثال کابینت رنگ سفید به دلیل روشنایی ای که دارد فضا را بزرگتر از حد معمول نشان می دهد و برای آشپزخانه های کوچک بسیار مناسب است و به خوبی روی سبک مدرن می نشیند و همچنین در سبک کلاسیک که مناسب آشپزخانه های بزرگ است و نقش های زیادی دارد نیز به خوبی عمل کرده و طرح و نقش ها و جزییات را به خوبی به نمایش می گذارد. از دیگر ویژگی های رنگ سفید آن است که فضایی جذاب و گرم را برای خانواده ی شما فراهم می کند.

نکات کاربردی کابینت سفید

استفاده از کابینت های سفید در آشپزخانه لوکس شما می تواند در کنار یک لوستر طلایی بسیار زیبا و جذاب به نظر آید. همچنین می توانید از رنگ طلایی در ترکیب با رنگ سفید در کابینت های آشپزخانه تان استفاده نمایید. اگر از سنگ های مرمر و یا سرامیک های طرح مرمر استفاده کنید احساس آشپزخانه ای گران قیمت را به بیننده القا می کند. جنس کابینت های شما MDF سفید است می شود از ترکیب با کابینت رنگ چوب جلوه ای گرم و مدرن را ایجاد کند. استفاده از کابینت سفید آشپزخانه را مدرن و پاکیزه نشان می دهد و همچنین برای ایجاد آشپزخانه کلاسیک بسیار پرطرفدار است. در مدل مورد استفاده از کابینت های سفید می توانیم از کفپوش های رنگ های تیره تر یا طرح چوب استفاده کنیم که کابینت های سفید ما بیشتر نمایش داده شوند. کابینت های سفید فضای آشپزخانه را نورانی تر می کند.

رنگ سفید

امروزه با پیشرفت روز به روز صنعت و تغییرات افراد همراه با پیشرفت علم باعث شده است که انسان از طرح و رنگ فضای اطرافش بسیار تاثیر پذریر تر از قبل شده است و باید توجه مورد نیاز را به این طرح و رنگ ها کرد وگرنه میتواند باعث افسردگی افراد شود . حال بهترین رنگ ممکن از هر نظر که بخواهید بررسی کنید رنگ سفید است. رنگ سفید در خود گرما و صمیمیت لازم را دارد و حس زنده بودن را به اشیاء می بخشد. این رنگ تنها رنگی است که دارای این ویژگیست و رنگ اصلی موجود در هر رنگ است. حال تصور کنید این رنگ در دکور خانه ی شما بر روی کابینت ها چه تاثیر بی نظیری میتواند داشته باشد و تا چه حد در حال و روز شما تغییر ایجاد کند.

آشپزخانه سفید و مشکی

دو رنگ سفید و مشکی رنگ های متضادی هستند که هیچ وقت از مد نمی افتند و محبوبیت ویژه ای در افراد دارند. کمی احتیاج به جسارت دارد که از ترکیب این دو رنگ استفاده نمایید. برای مثال می توانید کاغذ دیواری دیوارها و کفپوش آشپزخانه را رنگ سفید انتخاب کنید و در ترکیب کابینت ها از رنگ مشکی استفاده نمایید. و یا در طرحی دیگر می شود از رنگ مشکی کمتر استفاده کرد و کابینت ها و کفپوش را سفید استفاده کنید و وسایلی مانند میز غذا خوری را به رنگ مشکی تهیه کنید. همچنین برای ایجاد زیبایی و احساس بیشتر در فضای آشپزخانه می توانیم از گل ها یا وسایل زیبای تزﺋینی به رنگ قرمز استفاده کنید. رنگ قرمز نیز همخوانی و هارمونی زیادی با رنگ های سفید و مشکی دارد.

آشپزخانه سفید و نقره ای

ترکیب زیبای سفید و نقره ای بسیار زیبا و جذاب است و همانند ترکیب سفید و طلایی می توانید ترکیب زیبایی ایجاد نمایید. اما در ترکیب سفید و نقره ای بیشتر دست شما برای خرید وسایل نقره ای باز است و خیلی راحت تر می توانید وسایل نقره ای مانند یخچال، اجاق گاز و هود آشپزخانه را تهیه کنید. برای مثال دیوار ها، کابینت ها و کفپوش را سفید انتخاب کنید و سایر وسیله ها را به رنگ نقره ای تهیه کنید و یک آشپزخانه سفید نقره ای شیک و دلنشین داشته باشید. اگر به زودی قرار است ازدواج کنید باید این نکته را مد نظر داشته باشید که حتما برای ایجاد آشپزخانه با ترکیب رنگ های سفید و نقره ای حتما وسایل را به رنگ نقره ای یا سیلور خریداری نمایید تا بعدها در ترکیب رنگ های آشپزخانه دچار مشکل نشوید. این ترکیب باعث ایجاد فضایی نورانی می شود و آشپزخانه شما را بزرگ تر جلوه می دهد.

آشپزخانه سفید و طلایی

شما می توانید برای استفاده از طرح ترکیبی رنگ ها در آشپزخانه خود از دو رنگ زیبای طلایی و سفید استفاده کنید. در این صورت رنگ سفید رنگ اصلی است و رنگ طلایی رنگ دوم مورد استفاده در فضای آشپزخانه شما است. طلایی رنگی است که در صورت استفاده در هر مکانی باعث ایجاد فضایی لوکس می شود. همچنین استفاده از این رنگ زیبا در آشپزخانه شما باعث ایجاد فضایی فوق العاده زیبا و چشمگیر می شود. شما برای ایجاد این ترکیب زیبا می توانید از وسایل طلایی استفاده کنید و یا برای کابینت های سفید آشپزخانه خود از دستگیره طلایی زیبا بهره ببرید. در صورتی که از ترکیب سفید و طلایی برای آشپزخانه خود استفاده نمایید می توانید فضایی بی نظیر و جذاب ایجاد کنید که هر کسی با وارد شدن به آن مجذوب زیبایی های چشمگیرش شود.