کاغذ دیواری آبرنگی

کاغذ دیواری آبرنگی امروزه از جمله طرح های بسیار پرطرفدار است که طرحهای روی آن شبیه به نقاشی های کشیده شده با آبرنگ می باشد. گل های آبرنگی بیشترین طرح های مورد استفاده در طرح های آبرنگی می باشند. کاغذ دیواری های با طرح های آبرنگی برای اتاق خواب بیشترین کاربرد را دارند. کاغذ دیواری های با طرح آبرنگ جزو طرح های شاد بوده و محیطی بسیار فانتزی ایجاد می کند. کاغذ دیواری آبرنگی بجز گل گاهی شامل طرح هایی می باشد که شبیه به نقاشی های طرح های سبک کوبیسم می باشد. طرح کاغذ دیواری آبرنگی با رنگهای در هم در طراحی مدرن نیز استفاده بسیار زیادی دارند. این کاغذ دیواری ها شبیه به نقاشی سبک مدرن دارای طرفداران خاص خود می باشد.

ویژگیهای کاغذ دیواری آبرنگی (قسمت اول)

افرادی که نگاه هنری دارند و ذائقه هنری آنها بالاست در صورتی که علاقه دارند هم به اتاق به وسیله کاغذ دیواری نما و زیبایی دهند و هم ذائقه هنری آنها و حس زیبایی شناسیشان تقویت شود می توانند از کاغذ دیواری آبرنگی استفاده نمایند. ترکیبات مختلف رنگ و آمیختگی رنگها بر هم با تحریک سیستم عصبی می تواند قدرت منطق  و تفکر شما را بالا ببرد. معمولاً کسانی که از کاغذ دیواریهای طرح آبرنگ با خطوط پیچیده در هم استفاده می کنند با خیره شدن به آن به تفکر عمیق فرو می روند. انواعی از کاغذ دیواری آبرنگی طرح گل نیز وجود دارد که علاوه بر ویژگیهای قبلی که گفته شد این کاغذ دیواریها حس طراوت و شادابی را نیز القاء می کنند.

استفاده از کاغذ دیواری آبرنگی در دکوراسیون مدرن

کاغذ دیواری آبرنگی گزینه مناسبی برای اتاق ها و یا فضاهای با دکوراسیون مدرن است. یکی از بهترین هارمونی هایی که می تواند در دکوراسیون مدرن برای بخش پذیرایی یا اتاق نشیمن تدارک دید ، استفاده از دکوراسیون مدرن به رنگ سفید است. می توان کف و دیوارها را سفید کرد و یک دیوار را کاغذ دیواری آبرنگی کار کرد. جلوه بی نظیری ایجاد می کند. همچنین لوازم می توانند ساده و هماهنگ با سبک مدرن دکوراسیون مدرن باشند. مثلاً یک مبل راحتی به رنگ فسفری یا زرد در این مکان می تواند جلوه ای بسیار عالی را به دکوراسیون شما بدهد. استفاده از کاغذ دیواری آبرنگی نقش مهمی را در یونیک کردن فضای شما در طرح های مدرن خواهد داشت. همچنین کاغذ دیواری آبرنگی نمایی شبیه به کاغذ دیواری سه بعدی دارد.