کاغذ دیواری سبز

کاغذ دیواری سبز

 رنگ سبز ترکیبی از رنگ زرد و آبی است. سبز نشانه و نماد زندگی است. سبز رنگی الهام گرفته از دل طبیعت است . این رنگ حس زندگی ، تازگی ونشاط را به فرد القا میکند . وقتی کاغذ دیواری با این تم رنگ در منزل به خصوص در پذیرایی استفاده می شود فضایی صمیمی همراه با انرزی های فوق العاده مثبت سر شار از روح زندگی را برای خانواده فراهم می کند .
از بین تمام رنگ ها، رنگ درک و دید رنگ سبز برای چشم ها ساده تر است.
چشم برای دیدن رنگ سبز نیازی به تنظیم شبکیه ی خود ندارد! این رنگ احساس ثبات و امنیت میدهد و به تقویت حافظه کمک میکند. این رنگ هم مثل اکثر رنگ ها طیفی از روشن تا تیره که همان سبز یشمی است را دارد.

سبز تیره (یشمی ) روح را آرام میکند و فراست را بالا میبرد.

[ چت آنلاین = جهت مشاوره آنلاین کلیک کنید.]

تمـاس با مشـاوران

14 22 81 65 – 021

کاغذ دیواری زیتونی

شاید شما هم جزو آن دسته از کسانی هستید که دقت زیادی روی رنگ ها دارید. معمولا این تفاوت فکری بین خانم و آقایون دردسر ایجاد میکند!
منظورم این است که گاهی آقایون تمام رنگهای هم خانواده ی سبز را فقط با رنگ سبزمیشناسند و خانم ها دقت بیشتری در طیف رنگ ها دارند. رنگ زیتونی یکی از این رنگ هاست. ممکن است مدتها تمام بازار را به دنبال کاغذ دیواری به رنگ زیتونی بگردید و تمام مدت با همراه خود سر این مسئله مشکل داشته باشید که به جای این رنگ نسبتاً نایاب و نادر یک رنگ دیگری در طیف سبز انتخاب کنید. اما شرکت شهرکاغذ دیواری آلبوم های متعددی در انواع طرح ها و رنگ ها دارد که میتوانید با خیال راحت دنبال رنگ و طرح دلخواه خود بگردید.
رنگ زیتونی جزو طیف های رنگ سبز میباشد در نتیجه ویژگی های مشترک رنگ سبز را دارد.

کاغذ دیواری فسفری

کاغذ دیواری فسفری به علت دارا بودن انرژی فراوان و رنگ خاص و به نسبت تندی که دارد مناسب برای محیط هایی نظیر باشگاه و یا سالن های رقص است.کاغذ دیواری فسفری همچنین برای اتاق کودک انتخاب مناسبی خواهد بود.
کاغذ دیواری فسفری گاهی بسته به دلخواه شما و مشتری با کاغذ دیواری هایی به رنگ های دیگر و متفاوت ترکیب میشود.ترکیب کاغذ دیواری فسفری با کاغذ دیواری خاکستری و یا کاغذ دیواری دلفینی ترکیب بی نظیری خواهد شد.
معمولاً در رنگ های شاد و تندی مثل کاغذ دیواری فسفری برای رنگ ترکیبی با آن بسیار بهتر است که رنگ های خنثی و تیره تری استفاده کنیم.
مثل ترکیب رنگ کاغذ دیواری فسفری با کاغذ دیوار قرمز ترکیب مناسبی نخواهد بود.

با این حال همه چیز سلیقه ای و یا متناسب با شرایط خواهد بود.

کاغذ دیواری کله غازی

کاغذ دیواری کله غازی از دسته ی کاغذ دیواری های لاکچری است. رنگ سبز کله غازی یکی از رنگهای شیک و نسبتاً ریسک پذیر است.

برای استفاده از کاغذ دیواری کله غازی باید در نظر داشته باشید که محیط منزل یا اداره و محل کار شما باید محیطی روشن و نورگیر باشد.
با این حال داریم افرادی را که ترجیح میدهند از رنگ های تیره و تمی تاریک برای محیط اداره یا منزلشان استفاده کنند.

در این صورت میتوانید کاغذ دیواری کله غازی را به صورت ساده وبدون ترکیب بارنگ دیگری اجرا کنید.
کاغذ دیواری کله غازی اگر با طرحی از طلایی یا با کاغذ دیواری طلایی ترکیب شود؛ جلوه ی بی نظیری خواهد داشت.

کاغذ دیواری مغز پسته ای

کاغذ دیواری مغز پسته ای را حتما دیده ایم ، رنگ بسیار زیبا و نوع خاصی از سبز میباشد

که استفاده از آن در دکور منزل میتواند نقش بسیاری در طراوت و تازگی محیط خانه داشته باشد و کلا استفاده از آن در محیط کارتان هم سبب نشاط و طراوت میشود میشود.این رنگ از رنگ های سرد هست و حتما مکمل رنگ های گرم میباشد

همچنین با رنگ سفید جلوه ی زیادی دارد.

کاغذ دیواری یشمی

کاغذ دیواری یشمی را همه دیده ایم و تقریبا همه امان دوست دارمیم ! این رنگ محبوب که از زیر شاخه های کاغذ دیواری سبز میباشد ( سبز تیره ) شما میتوانید به زیبایی آن را با دکوراسیون منزلتان ست نمایید .

این کاغذ دیواری همچنین فضا را بسیار آرامش بخش و کلاسیک میکند و میتواند با رنگ های لیمویی و آبی همخوانیه زیبایی داشته باشد و علاوه بر این جزو رنگ هایی محسوب میشود که در آینده تکراری و آزار دهنده به نظر نمیرسد.

شهر کاغذ دیواری دارای انواع این کاغذ دیواری  و رنگ های مکمل آن است.

کاغذ دیواری سبز کاهویی

کاغذ دیواری سبز کاهویی یکی از ملایم ترین رنگ ها محسوب میشود .ترکیب این رنگ از سفید و اندکی سبز تشکیل شده است .این تم رنگ از جمله رنگ های سرد به حساب می آید . اگر اتاقی دارید که نور پردازی خوبی در آن وجود ندارد بهترین رنگی که می توان برای رنگ کاغذ دیواری از آن کمک گرفت سبز کاهویی است . در کنار این تم رنگ پیشنهاد می شود از رنگ های گرمتری نظیر زرد و … استفاده کرد اما نه در حدی که زیبایی این رنگ را تحت تاثیر قرار دهد .

Call Now Button