حراج کاغذ دیواری :

کاغذ دیواری به عنوان پر طرفدارترین دیوارپوش خواهان زیادی بین مصرف کننده ها دارد. همانطو که می دانید کاغذ دیواری ها انواع مختلفی دارند که بر اساس کیفیت و برند قیمت های متفاوتی خواهند داشت .از تولیدات ارزان داخلی تا تولیدات با قیمت بالاتر خارج از کشور. از مزایای کاغذ دیواری های داخلی ارزان بودن آن و همچنین مناسب برای سلیقه هایی که ساده پسند هستند می باشد اما این کاغذ دیواری ها گاهاً ویژگی های کاغذ دیواریهای با کیفیت بالاتر مثل قابل شست و شو  بودن و یا گرماژ کافی نمی باشند و به طبع کیفیتی درحد کاغذ دیواری های گران تر ندارند.حراج کاغذ دیواری های خارجی و با کیفیت فرصت خوبیست برای کسانی که تمایل دارند با هزینه ی کم کاغذ دیواری مناسب و با کیفیت تهیه کنند.
از آنجایی که شهر کاغذ دیواری یکی از بزرگترین عرضه کننده ها و پخش کننده های انواع کاغذ دیواری می باشد، بسیاری از کسانی که تمایل به حراج کاغذ دیواری خود دارند از طریق این مرکز اقدام به عرضه کالای خود می نمایند. همچنین گاهی اوقات این مرکز با تغییر قیمتها سعی در جذب رضایت و خدمت به مشتریان محترم دارد‌. خبرهای مرتبط باحراج کاغذ دیواری های با کیفیت خارجی و قابل شست و شو را در کانال تلگرام و سایت شرکت شهرکاغذ دیواری دنبال کنید.

دلایل حراج کاغذ دیواری

دلایل مختلفی می تواند برای حراج کاغذ دیواری وجود داشته باشد که در زیر به ذکر چند مورد از اصلی ترین موارد آن می پردازیم

   • کاغذ دیواری هایی که عمده کدهای دیگر از آن سری کاغذ دیواری در انبار به عدم موجودی رسیده است. این یکی از اصلی ترین دلایل حراج کاغذ دیواری با یکسری از کدهای خاص است. به عنوان مثال در یک کالیته یا یک آلبوم کاغذ دیواری که مثلاً ۱۰۰ کد موجود می باشد بسیاری از کدها به دلیل فروش سریعتر از دیگر کد ها به عدم موجودی رسیده اند و فروشنده ها دیگر تمایلی به عرضه این آلبوم به مشتری نشان نمی دهند زیرا می دانند که ممکن است کدی خاص که مورد پسند مشتری باشد، در انبار موجود نباشد و به اصطلاح می گویند این آلبوم موجودی ضعیف دارد یا اکثر کدها عدم هستند. به این ترتیب وارد کننده و یا تولید کننده کاغذ دیواری با این مشکل روبرو می شود که بسیاری از کدهای موجود در ته انبار رسوب نموده اند که با محاسبه سرمایه خوابیده و نیز کهنه شدن جنس در ته انبار و خسارات وارده از این اتفاق اقدام به حراج جنس می کنند.
   • کاغذ دیواریهایی که از هر کد موجود در آلبوم تعداد کمی در ته انبار مانده و وارد کننده یا تولید کننده تصمیم می گیرد سریعاً آنها را از انبار خارج کرده و بار جدید را جایگزین آنها نمایید
   • وارد کننده هایی که با در فروش کاغذ دیواریهایی که وارد کرده اند چندان موفق نبوده اند و تصمیم به خارج شدن از این تجارت دارند گاهاً بصورت یکجا اقدام به حراج کاغذ دیواری ها می کنند.
   • برخی از کاغذ دیواریهایی که با طرحی خاص وارد بازار شده اند و با اقبال عمومی روبرو نشده اند و نگهداری آنها برای وارد کننده یا تولید کنند ضرر مطلق محسوب می شود.
   • برخی از وارد کننده ها کاغذهایی را بصورت کانتینری و بسیار ارزان تر از قیمت واقعی آنها خریداری کرده اند و اقدام به فروش فله ای آنها می کنند.
   • با توضیحاتی که داده شد امیدواریم توانسته باشیم تا حدودی شبهات شما را در ارتباط با حراج کاغذ دیواری بر طرف کرده باشیم . با اندکی تفکر می بینید که اکثر موارد حراج کاغذ دیواری بصورت عمده بوده و برای انبوده سازان که مصرف بالایی دارند بسیار مناسب می باشد و تنها یک یا دو مورد اول می تواند برای مصرف کننده خانگی مناسب باشد.

خرید کاغذ دیواری حراج خورده  یک راه خوب و با صرفه

شما زمانی می توانید کاغذ دیواری را با قیمت مناسبی تهیه کنید و یا به نوعی از حراج کاغذ دیواری‌بهره مند شوید که کاغذ خود را از مرکز پخش و فروش کاغذ دیواری تهیه کنید تا مطمئن شوید قیمتی که کاغذ دیواری را تهیه کرده اید به واقع از قیمت واقعی آن کمتر است. هر چند گاهی برخی از فروشگاه ها با زدن تیکت حراج بر اجناس خود قصد فریب مشتری را دارند . یعنی با افزایش قیمت کاغذ و سپس کاستن آن با برجست حراج می خواهند خریداران را فریب دهند. ولی شرکت های معتبر که  مشغول انجام پروژه های سنگین تر و بزرگ تری می باشد ؛ هرگز با کشیدن سود روی کاغذ دیواری هایی که خرده فروشی محسوب میشود قصد سود رسانی به خود ندارد!
شاید تصور شما این باشد که با مراجعه به بازار های مخصوص کاغذ دیواری و یا پوستر دیواری میتوانید قیمت مناسب تری برای کاغذ دیواری پیدا کنید و یا با دیدن حراج کاغذ دیواری ها تصور کنید که کمترین قیمت کاغذ دیواری را پیدا کرده اید.اما بهتر است بدانید تمام مغازه ها و فروشگاه ها و بازار های فروش کاغذ دیواری خودشان از مرکز پخش کاغذ دیواری محصولاتشان را با قیمت تولید و ارزان تری تهیه میکنند و با افزودن سود روی محصولات به شما میفروشند. پس بهتر است مراکز پخش و عرضه ی معتبر کاغذ دیواری را شناسایی کنید و خریدهای هرچند خرد و کوچک خود را با قیمت کم و مناسبی تهیه کنید. کافیست خودتان قیمت های شرکت ها و مراکز معتبر  را با سایر فروشگاه ها و بازارهای کاغذ دیواری مقایسه کنید و خودتان قضاوت کنید. گاهاً چیزی که تحت عنوان حراج کاغذ دیواری به شما گفته میشود یک حراج واقعی و صادقانه نیست!

حراج کاغذ دیواری در شهر کاغذ دیواری

دفتر مرکزی شهرکاغذ دیواری در تهران واقع شده و شما میتوانید با مراجعه ی حضوری به شرکت ما از شوم روم محصولات دیدن فرمایید.اگر ساکن تهران نیستید این مژده را به شما میدهیم که شرکت ما نمایندگی های متعددی در استانهای دیگر نیز دارد.

حراج کاغذ دیواری

حراج کاغذ دیواری چیست؟ تصور کنید کسانی هستند که برای منزل و یا شرکت و دفتر کاری خود چندین رول کاغذ دیواری سفارش میدهند.
اما بنا به دلایلی منصرف شده و البته ناگفته نماند با پرداخت خسارت این رول هارا پس فرستاده و اصطلاحا کاغذ دیواری های مرجوعی انبار را زیاد میکنند.
این کاغذ دیواری های مرجوعی بخاطر آنکه محدودیتی در انتخاب و تعداد و اندازه دارند بعد از مدتی جزو کاغذ دیواری های حراجی میشوند. زمان
حراج کاغذ دیواری هر چند وقت با اطلاعیه هایی که از پیش در صفحات مجازی شرکت شهر کاغذ دیواری قرار داده شده است شروع میشود.
پس برای آنکه از تاریخ و زمان درست و معین حراج کاغذ دیواری مطلع باشید بهتر است کانال تلگرام شهرکاغذ دیواری و اینستاگرام شهر کاغذ دیواری را دنبال کنید.
حراج کاغذ دیواری همچنین شامل حراج کاغذ دیواری های پوستری و حراج کاغذ دیواری های پوستری سه بعدی نیز میشود.
زمانی میشود که مشتری محترم ابعاد و سایز‌دیوار خود را اشتباه به اطلاع میرساند و بنابراین کاغذ دیواری پوستری بعد از چاپ شدن مناسب دیوارشان نخواهد نبود.
دراین شرایط هم کاغذ دیواری پوستری را به بخش حراج کاغذ دیواری انتقال میدهیم.