کاغذ دیواری اتاق خواب کودک

دقت در انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک دارای بالاترین حساسیت نسبت به بقیه بخشهای خانه می باشد. هر چند که نوع رنگ کاغذ دیواری در خانه برروی روحیه همه تاثیر گذار است ولی این موضوع در ارتباط با کودکان بیشتر صادق است. کودکان ار نظر روانشناختی در حال ارتباط با محیط پیرامون و کشف محرکهای محیطی می باشند که به نحو مستقیمی با شکل گیری شخصیت آنها در آینده مرتبط است. بنابراین در انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک و نوزاد از همان ابتدا دقت کافی انجام شود. همچنین با رشد نوزاد و ورود به دنیای کودکی و سنین بالاتر مثل ۷ سالگی می بایست کاغذ دیواری متناسب انتخاب شود.

معمولا برای نوزادان عکسهای ساده و طرح های بسیار ساده مثل طرح دایره و کاغذ دیواری توپ توپی و یا کاغذ دیواری با طرح ماه و ستاره و گل های ساده انتخاب می شود. درک این تصاویر برای نوزادان بسیار ساده تر از طرح های پیچیده است. کاغذ دیواری برای اتاق کودک امروزه یکی از مهتمترین محصولات تولیدی شرکت ها بوده و در تولیداتشان یک آلبوم مخصوص کودک نیز دارند. برای سنین بالاتر از نوزادی و سنین کودکی یکی از طرح های رایج کاغذ دیواری استفاده از تصاویر شخصیت های کارتونی نظیر سیندرلا و السا برای دختران و یا بت من، هالک و غیره برای پسران می باشد. شخصیت هایی مثل باب اسفنجی نیز برای هر دو نوع جنسی استفاده می شود. کاغذ دیواری برای اتاق کودک

در استفاده از کاغذ دیواری اتاق کودک نظر خود کودک بسیار اهمیت دارد . شهر کاغذ دیواری دارای طرح های بسیار متنوع برای کودکان بوده و از والدین عزیز به همراه کودک دلبندشان دعوت می شود که از طرح ها ما دیدن فرمایید.