کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی به انواعی از کاغذ دیواریها گفته میشود که برروی آنها اشکال سه بعدی چاپ شده اند. در واقع انواعی از کاغذ دیواریهای پوستری هستند که تصویر مورد استفاده بصورت سه بعدی می باشد.استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی روز به روز در حال افزایش است و استقبال مردم از این نوع کاغذها رو به افزایش می باشد.کاغذ دیواری سه بعدی برای مکانها مختلف و متناسب با نوع کاربری محل طراحی شده اند و با تنوع بالایی از تصاویر متناسب با هر نوع سلیقه ای موجود هستند. رقابت تنگاتنگ بين شركتها مختلف دكوراسيون داخلى سبب شده است كه هر روز ايده هاي جديد و نو ظهور در اين شاخه از معماري بوجود بيايند. يكى از اين پديده ها پيدايى كاغذ ديواري هايي موسوم به كاغذ ديواري سه بعدي مى باشد،
كاغذ ديواري سه بعدي به أنواعى از كاغذ ديواري گفته مى شود كه طرح هايي بصورت تصاوير سه بعدي روي آنها ايجاد شده است و ايجاد نماهاي نزديك تر به واقعيت را نسبت به كاغذ ديواري پوستري مى نمايد. اين محصول كه مدت زمان زيادي نيست مهمان ما در دنياي دكوراسيون داخلى شده است ، به خوبى توانست جاي خود را بين مردم باز كند. سرعت تقاضاى اين محصول رشد عجيبى داشته كه اگر كمى دقت كنيم متوجه مى شويم كه چندان هم دور از دهن نيست. ايجاد و خلق تصاوير بى بديل و زيبايى وصف نا پذير اين طرح ها لُب هر ببيننده اي را به تحسين وا مى دارد. بسيارى از ديزاينر ها و طراح هان صنعت دكوراسيون داخلى با استفاده از اين كاغذها در كنار عمدتاً طراح هاي مدرن قرن جديد فضاهاي منحصر بفردي خلق مى كنند.

ویژگیهای کاغذ دیواری سه بعدی

سادگى در اجرا و قيمت اين كاغذ ديواريها سبب شده كه در بين مردم طرفداران زيادي كسب كند. در قرن جديد إنجار اطلاعات و انقلاب ارتباطات به نحو عجيبى دنياي دكوراسيون داخلي را تحت الشُعاع قرار داده است به گونه اي كه ورود يك محصول جديد مثل این نوع کاغذ دیواری علاوه بر اينكه بصورت وايرال ، در بين مردم يك كشور اپيدمى مى شود بلكه مرزها شكسته شده و در جهانى كه امروز يك دهكده است دست به دست تبليغ مى گردد. پيشرفت در تكنولوژى هاي رايانه اي مثل گرافيك و طراحى سبب شده طرح هاي مختلف كاغذ ديواري سه بعدي متناسب با سليقه هر كسى در هر جايى هر روز توليد شوند. همگامى اين پيشرفت ها بصورت هم افزايى و پيشرفت موازي علوم همگى دست به دست داده تا ما هروز با نمايش يك محصول جديد در همه حوزه ها و بالاخص دكوراسيون داخلى سورپرايز شده و محيط خود را با آن تطبيق دهيم.كاین نوع از کاغذ دیواریهای  گامى جديد در صنعت دكوراسيون داخلى و يك نقطه عطف در ديزاين منازل شما مى باشد.

انواع کاغذ دیواری سه بعدی

در این قسمت پر طرفدارترین طرح های کاغذ دیواری سه بعدی را با هم مرور می کنیم و به معرفی هر یک می پردازیم . همچنین شما می توانید در همین صفحه انواع طرح های موفق در این زمینه را مشاهده نمایید.

کاغذ دیواری سه بعدی طرح اشکال هندسی

کاغذ دیواری سه بعدی تونل

کاغذ دیواری سه بعدی چهره

کاغذ دیواری سه بعدی طرح فرشته

کاغذ دیواری سه بعدی طبیعیت

کاغذ دیواری سه بعدی گل

برای دیدن تمامی نمونه کارهای کاغذ دیواری سه بعدی و خدمات بیشتر عضو کانال تلگرام ما شوید