کاغذ دیواری پذیرایی

در کاغذ دیواری پذیرایی می بایست حتماً توجه کنید که از طرح های کاغذ دیواری ترکیبی استفاده کنید.

یک، دو و یا سه دیواری را متفاوت از بقیه انتخاب کنید. در انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی معمولاً یک طرح ساده در کنار یک یا دو رنگ دیگر ست می شود.

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

کاغذ دیواری پذیرایی با زمینه کرم و گل دار

در این تصویر کاغذ دیواری استفاده شده در سالن پذیرایی از نوع کرم گل دار است که معمولاً برای اتاق خواب استفاده می شود ولی در اینجا دیوار بالای شومینه که از مهمترین بخشهای سالن پذیرایی است به زیبایی با این کاغذ دیواری ست شده است.

کاغذ دیواری های پذیرایی بیشتر از دیگر کاغذ دیواریها در منزل شما در معرض دید می باشند. کیفیت انتخابی در جنس و زیبایی آنها باید بیشتر از دیگر بخشها مد نظر قرار گیرد. شرکت های مختلف تولید کننده کاغذ دیواری بیشترین طرح ها و آلبومهایشان به کاغذ دیواری سالن  پذیرایی اختصاص دارد. اخیراً برای کاغذ دیواری پذیرایی از کاغذ دیواری های پوستری و سه بعدی هم برای یک یا دو دیوار استفاده می کنند که بسیار زیبا بوده و ترکیبات منحصر به فردی را در دیزاین داخلی شما پدید می آورند. کاغذ دیواری های طرح آجر و سنگ نیز گاهاً برای یک دیوار در سالن پذیرایی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

کاغذ دیواری پذیرایی طرح داماسک طلایی

همانطور که در تصویر می بینید دکوراسیون با تم طلایی ، کرم و بطور کل رنگهای گرم می تواند با کاغذ دیواری های طرح دار با همان تم رنگی هارمونی زیبایی ایجاد نمود

در دیوار مجاور نیز یک طرح بصورت راه راه که بیشتر در دکوراسیون مدرن کاربرد دارد استفاده شده است.

این یکی از نمونهای استفاده از کاذ دیواریهای ترکیبی در دکوراسیو می باشد که در آن طرح کلاسیک یا نیمه کلاسیک با طرح مدرن بصورت همزمان استفاده شده است.

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

دیوار پشت ال سی دی یک دیوار مهم در سالن پذیرایی

یک دیوار که متفاوت از بقیه دیوارها می تواند باشد دیوار پشت ال سی دی است. معمولاً در کاغذ دیواری پذیرایی دیوار روبروی ال سی دی را نیز با آن یکسان در نظر می گیرند. کاغذ دیواری در دیگر قسمتهای پذیرایی مثل یک دیوار کوچک نیز می تواند متفاوت ولی ست با بقیه کاغذ ها انتخاب شود. به دلیل اینکه سالن پذیرایی بزرگترین بخش یک منزل می باشد در انتخاب کاغذ دیواری مانور بیشتری می توان در این قسمت داشت.